Appfood slider arrow
Appfood slider arrow

Наші переваги

Appfood benefit image
Смачна Їжа
Appfood benefit image
Швидка доставка
Appfood benefit image
Все автоматизовано

Зона доставки

Зелена зона
До 59 хв
Вартість доставки - 40грн. Безкоштовна доставка при замовленні від 130 грн.
Жовта зона
До 79 хв
Вартість доставки - 60грн. Безкоштовна доставка при замовленні від 200 грн.
Червона зона
До 99 хв
Вартість доставки - 70грн. Безкоштовна доставка при замовленні від 300 грн.

Поширені питання

Як завантажити додаток ресторану швидкого харчування AppFood?
Щоб завантажити спеціально розроблений мобільний додаток AppFood на власний телефон з операційною системою Android чи IOS, достатньо відкрити магазин мобільних додатків Google Play чи Apple Store. Потрібно ввести в пошукову стрічку повну назву мобільного додатку AppFood. Перед завантаженням рекомендують прочитати коментарі користувачів, щоб впевнитись у правильному виборі та надійності app. Достатньо активізувати клікабельну кнопку Встановити, щоб додаток AppFood з'явилася на панелі телефону. Рекомендують попередньо очистити кеш або звільнити місце в пам'яті пристрою для файлу, розмір якого становить 14 Мб у Google Play і 59,4 Mб в Apple Store.
Оформити замовлення можна за допомогою додатку або на сайті. Відкрийте мобільний додаток AppFood. Меню додатку знаходиться в нижній частині екрану, у той час, як меню ресторану у вигляді книжки червоного кольору слід шукати зліва посередині екрану. Клацніть по кнопці, щоб розгорнути бічне меню. Виберіть страву у Піци, Сети, Роли, Кебаб, Супи та інших розділах меню AppFood, натисніть кнопку Хочу, щоб детальніше ознайомитись з інгредієнтами страви та її вагою. Перш ніж зробити перше замовлення, потрібно пройти процедуру авторизації.
Заклад AppFood, відкритий у Львові у 2019 році, знаходиться за адресою проспект Наукова 7. Гість закладу заходить у приміщення, знаходить зручне місце, щоб зробити замовлення. Для цього потрібно відкрити додаток AppFood на своєму телефоні та оформити замовлення. Процедура замовлення страв є стандартною для всього меню ресторану AppFood. Важливою умовою відвідування ресторану швидкого харчування є наявність гаджета з операційною системою Android та iOS, на який можна завантажити мобільний додаток. Також можна зробити замовлення у закладі AppFood.
AppFood є відносно новим рестораном швидкого харчування зі стравами польської, італійської та японської кухні без офіціантів та касирів. В планах власників закладу AppFood, Рафала та Наталії, зробити AppFood всеукраїнською мережею доставки смачної їжі. Однак вже зараз ви маєте змогу відвідати заклад AppFood, де можна зробити замовлення та посидіти з друзями, або сформувати меню для доставки їжі додому, доступний для жителів та гостей міста Львова. Раді вітати вас у Львові на Наукова 7 або у додатку AppFood!
Доставка AppFood умовно розділяється на три зони — зелену, жовту та червону. Швидкість доставки залежить від кольору зони, в якій знаходиться клієнт AppFood. Термін доставки їжі у зеленій зоні складає до 59 хвилин. Вартість стандартної доставки становить 40 гривень. Доставка буде безкоштовною у тому випадку, якщо сума замовлення буде понад 130 гривень. Чекати на доставку їжу у жовтій зоні трішки довше — до 79 хвилин. Вартість доставки — 50 гривень, якщо сума замовлення не вище 300 гривень. Із замовленням на суму понад 300 гривень безкоштовна доставка стане приємним бонусом. Клієнти, які знаходиться у червоній зоні, будуть чекати на доставку до 99 хвилин. Умови доставки у червоній зоні такі ж, як і у жовтій зоні. Та будьте певні, що AppFood обов'язково приїде саме до вас. Щоб дізнатись, у якій зоні знаходиться ваше замовлення, заходьте на сайт AppFood, де можна знайти карту з зонами доставки ресторану швидкого харчування зі стравами польської, тайської та італійської кухні. Приємного апетиту!