Про нас

Хей-хей!
AppFood: Твій смартфон — твій офіціант!
App man
У 2019 році це був перший фізичний заклад AppFood, що відкрився у самому центрі Львова на проспекті Свободи, який став початком нової історії для Рафала Шиманського та його дружини Наталії.
Моя любов та величезна зацікавленість у сучасних технологіях підштовхнула мене до створення закладу і додатку із такою концепцією. © Рафал Шиманський
Уже сьогодні AppFood — це онлайн-мережа ресторанів швидкого харчування з комфортними умовами доставки. Замовляйте улюблені страви у самому закладі чи вдома!

AppFood у ритмі життя сучасного міста

AppFood точно знає, що вам потрібно, адже ви самостійно уклали меню та зробили замовлення. Якщо виникла помилка у замовленні, скоріш за все, при складанні меню ви відволіклися на думки про страви AppFood, що вже їдуть до вас! Оу! AppFood уже дома!

Доставка є одним з ефективних інструментів соціального дистанціювання. AppFood першочергово орієнтувався на безконтактне обслуговування та no-сash, тому карантинні обмеження лиш стали поштовхом, щоб зробити щось нове. 

AppFood забезпечує адресну доставку їжі. У планах відкриття нових точок доставки, щоб пришвидшити доставку по місту. 

Це спільнота людей, які в курсі останніх трендів, тому, якщо ти обираєш нас, то “ти в темі”
App man
App man

Доставка, яка вам потрібна

Попри на те, що Рафал приїхав в Україну з невеличкого польського містечка і є співзасновником IT-компанії, він точно знав, що саме потрібно Львову. Оскільки Рафал є фанатом їжі, і не просто їжі, а польської та японської кухні та італійської піци, в меню закладу є саме ті страви, які він так довго не міг знайти у місті. 
Через AppFood він поділився з жителями та гостями міста улюбленими рецептами.  До того ж замовлення їжі тісно пов'язане з гаджетами, що є відображенням стилю життя сучасних людей в умовах нової цифрової культури. Як же ж без цього!
У 2020 році у зв'язку з впровадженням карантину не тільки в країні, а у всьому світі, майже всі ресторани швидкого харчування закрились на необмежений період часу. AppFood не є виключенням, що, насправді, дало команді проекту більше часу на переосмислення та запуск нового та важливого напрямку. 
Ресторан на Науковій був у планах ще до впровадження карантину. 
Звісно, постійних клієнтів приємно здивує меню, адже у ньому залишились тільки їхні улюблені страви та з'явилися нові, яких так довго чекали AppMan-івці. Роман Скрипа, який є шеф-поваром закладу з моменту його заснування, є і його візитівкою, адже завдяки його старанням кожна страва AppFood готується згідно з класичним рецептом закладу, але має неперевершений і неповторний аромат. Так, це дійсно ресторан швидкого харчування, що є у твоєму гаджеті! Ви нічого не сплутали. 

Рецепти страв AppFood

Усі рецепти страв - це результати співпраці Рафала та шеф-кухаря Романа Скрипа, які намагаються підібрати для вас найсмачніші страви ще з моменту заснування закладу.
App man
App man
Отримайте ексклюзивні пропозиції першими
Знижки, Акції, Новини та інше
Обов'язкове поле
Ви успішно підписані!